דירות דיסקרטיות פרטיות

תתחילו מנקודת ה-A

גברים מודרניים מכירים את נקודת הג’י, אבל הם כנראה לא שמעו על הנקודות החשובות האחרות בגוף האישה. הבנות הסקסיות של דירות דיסקרטיות פרטיות מזכירות אותן לגברים. השתמשו בהם על מנת לענג את הפצצה ולראות אותה גומרת. לעיתים רחוקות גברים מצליחים לנחש שנקודת ה-A מצליחה לענג נשים. אתם זוכרים סצנות מסרטים ישנים בהן גברים מנשקים את גב כף ידה של האישה? נקודת ה-A נמצאת 5 ס»מ מעל גב כף היד. החמימות של השפתיים והלשון שהן מרגישות יכולות לחרמן אותן. הנשים מספא או דירות דיסקרטיות פרטיות אוהבות שגברים מלטפים את הקרסוליים שלהן. נקודת ה-B מתחבאת מתחת לעצם הקרסול.

לכו לנקודות B ו-C

כל הבנות אוהבות שגברים מלטפים את האיזור מתחת לשדיים שלהן, לא רק בחורות במוקומות כמו דירות דיסקרטיות פרטיות. נקודת ה-C נמצאת שם. העור באיזור הזה דק ובעל הרבה קצוות עצבים. היו איטיים, השתמשו בתנועות סיבוביות עם הלשון, מאיזור החזה אל המרכז, והגיעו לאט אל הפטמה. לפטמות יש את אותו המספר של קצוות עצבים כמו באיזור הדגדגן. הבנות מתרגשות כשהחברים נוגעים בפטמות שלהן. נקודת ה-D נמצאת בחלק התחתון, מעל החיק; ויש בו קצוות עצבים. לפעמים האיזור הזה רגיש מאוד והנשים מבקשות מהפרטנר ללטף אותו כשהן גומרות. זה מחזק את האורגזמה שלהן.

מצאו את הנקודות E ו-F על הגוף

הנקודה E היא החלק במרכז הישבן. הבנות הסקסיות של דירות דיסקרטיות פרטיות אוהבות שהגבר לוחץ עליו בעדינות עם האצבעות. הוא מחדד את התחושות. נקודה F היא העורף. דגדגו את העורף של הבחורה כשאתם עושים איתה עיסוי בדוגי סטייל. נשקו אותה שם בעדינות. כמובן, נקודת הג’י היא הפופולרית ביותר. עם זאת, הבחורה בקושי יכולה להגיע אליה בעצמה. כשאתם מתחילים לבלות עם בחורה וחושב על דירות דיסקרטיות פרטיות, בקשו את רשותה להגיע לנקודת הג’י שלה עם האצבעות. האישה המנוסה תדריך אתכם למצוא את המקום הנסתר. זה יוסיף לדייט שלכם רגעים מפולפלים.

דירות דיסקרטיות פרטיות לבילוי איכותי

הפינוקים החושניים יהיו הבחירה המיוחדת שלכם. למרות שיש הרבה הבדלים בין הבחורות לכולן יש מטרה משותפת: להפוך את הפגישה שלכם לבלתי נשכחת. בגלריה של הבנות בכל עיתון אתם תבחרו את הבנות לפי המאפיינים שלה. למשל – אתם יכולים לבחור בקלות בעלות חזק גדול או בחורות שמציעות עיסוי פרוסטטה. אתם יכולים לבחור דירות דיסקרטיות פרטיות עם מעסות בלונדיניות, ברונטיות, נשים ספרדיות, נשים זרות, נשים עם חזה גדול או קטן, גבוהות או נמוכות, צרות או עסיסיות… הבחירה בידיים שלכם.