נערות ליווי יוקרתיות

דברים שאנחנו באמת רוצים בסקס!

התלהבות זה אולי נראה סעיף מוזר, אבל כולנו היינו שם בשלב כלשהו. נכנסנו למיטה עם נערות ליווי יוקרתיות בהרגשה שהן לא באמת מעוניינות במין איתנו כפי שהן צריכות להיות. הם לא מתלהבות במיוחד ממין, וזה יכול לעשות את כל ההבדל. תקשורת: לתת רמזים זה טוב, אבל יש דברים אחרים שאפשר לעשות כדי לעזור לנו. בתור התחלה, החמיאו לנו. אנחנו עושים משהו נכון כאשר מזמינים הביתה נערות ליווי יוקרתיות ויפהפיות? המשפט «זה מרגיש כל כך טוב» הולך ליידע אותנו על כך. אנחנו לא צריכים לנחש, ובכך נוכל לבלות יותר זמן בלעשות את הדבר שאתם אוהבים. מחמאות הן דרך מצוינת לעבור לדיבורים מלוכלכים. דיבור מלוכלך הוא משהו שכולנו באמת רוצים בחדר השינה, אבל הרמה משתנה מאדם לאדם. עבור חלק מהאנשים או נערות ליווי יוקרתיות, להגיד «אני אוהבת כשאתה עושה את זה» זה מספיק, בעוד שאחרים רוצים לשמוע «זה גורם לי לרצות לגמור כשהכוס שלך עוטף את הזין שלי» ודברים מלוכלכים אחרים.

משחק מקדים

לפעמים אנחנו פשוט רוצים לזיין נערות ליווי יוקרתיות. אנחנו רוצים סקס חפוז ולא רוצים לבזבז זמן להגיע לאורגזמה שלנו. אנחנו באמת רק רוצים להגיע לעיקר. אבל גם כשזה חפוז, עדיין אפשר למצוא זמן למשחק מקדים, מהווה חיוני בסקס. משחק מקדים לא חייב להיות עיסוי ארוטי, או שעות של גירוי אוראלי. זה יכול להשתנות הרבה, ואפשר לעשות את זה מבלי להיות באותו חדר עם השותפה שלך. הולך להיפגש איתה לסקס אחרי העבודה? שלח הודעת טקסט … או באופן ספציפי יותר, סקסט. תגיד לה שאתה רוצה להזמין בשבילה נערות ליווי יוקרתיות והכי סקסיות. שניכם תתרגשו מזה, ותמצית זו של משחק מקדים מכינה אתכם לפעולה!

נערות ליווי יוקרתיות מחכות לך

כשאתה יוצא עם אותה בחורה זמן מה, אתה כבר יודע מה היא אוהבת בחדר השינה. משמעות הדבר היא שאתם נוטים לעשות את אותם דברים שוב ושוב. ליפול לשגרת מין יכול ממש לבאס.
יש המון סוגים שונים של גברים שבוחרים לבלות את זמנם בפגישות עם נערות ליווי יוקרתיות. חלקם רווקים שמחים, בעוד שאחרים נמצאים בזוגיות. האם פגישה עם נערת ליווי היא בגידה או לא זה נושא שמתווכחים עליו המון, אבל ההסכמה הכללית היא שלהיתפס עם בחורה סקסית זה רע.