סקס דסקרטי

גם גברים מזייפים אורגזמות: האם אנחנו באמת מופתעים?

אנחנו לא תמיד מקבלים סקס דסקרטי מדהים ומפציץ כמו שאנחנו מקווים לקבל. לפעמים זה פשוט לא מרגיש טוב. יכול להיות שאנחנו לא מתאימים לשותפינו, או שהכימיה שאנחנו צריכים לסקס טוב לא שם. כשזה קורה, זה מאוד מפתה לזייף אורגזמות במקום. רוב האנשים מקבלים את העובדה שנשים מזייפות אורגזמות אחרי סקס דסקרטי. מחקרים הראו ש 80% מזייפות אותן. עם זאת, אנשים נוטים לשכוח שגברים עושים זאת גם כן. גם גברים מזייפים אורגזמות, אבל האופן בו אנשים מגיבים לכך גורם לזה להיראות כמו חדשות מרעישות. «איך הם מסתירים את זה בזמן סקס דסקרטי?» ו «קל לגבר לגמור» הן התגובות הברורות, אז למה אנחנו מופתעים כאשר גברים מזייפים את זה?

למה אנחנו מזייפים אותן

אם אי פעם זייפת אורגזמה, אתה בטח יודע שיש המון סיבות שונות לכך. כאשר אתה פשוט לא במצב רוח לסקס, זיוף יעזור לגמור עם זה יותר מהר. אנשים רואים את האורגזמה כ»המטרה» של המין, ולכן ברגע שאתה גומר — סקס דסקרטי נגמר. זה מוריד לחץ ממך ומבת זוגך אם תגנח כאילו גמרת. לאלה שפשוט לא נהנים ממין יכול להיות קשה להודות בפני בת הזוג שלכם שהיא לא מגרה אתכם איך שאתם רוצים וצריכים. זה לפעמים יכול להתקבל כביקורת חריפה, וכשזה קורה כנראה שנבחר לזייף אורגזמה. ככה בת הזוג מרגישה שהיא עשתה מספיק לספק אותנו ואנחנו נמנעים משיחה מביכה. כן, זה הרבה יותר פשוט לדבר עם השותפים שלנו לגבי מה שאנחנו רוצים ומה עובד בשבילנו, אבל הרבה אנשים מרגישים לא בנוח לדבר על סקס דסקרטי. אז במקום זאת עם יעדיפו לזייף ולקוות לטוב.

סקס דסקרטי מעולה

הרבה אנשים מעדיפים להכחיש את זה. הם רוצים לשמור על מערכת היחסים הנוכחית שלהם עם בני הזוג ומרגישים שלהודות שהם נפגשים עם נערות ליווי רק יסבך את העניינים. אחרי הכל, אנשים רבים נמנעים מליווי בגלל שרוצים מערכת יחסים אחרת. הם מחפשים סקס דסקרטי, או מקווים לחקור פטיש שבני הזוג לא נהנים ממנו.