ליווי דיסקרטי

מעסות לרגיעה בלבד

כשגבר מחפש ליווי דיסקרטי פותח את הדף שמציג את כל הטיפולים למבוגרים, הוא יכול לראות שחלק מהבנות מציעות רק עיסויים בעוד שהאחרות מוכנות לעשות מסאג’ בודי מפנק לוהט. לעיתים רחוקות מאוד המעסות מסכימות לזה. עם זאת, חלק מהגברים מזמינים רק עיסוי, בלי בילוי. מה כל כך מושך בעיסוי אירוטי, ולמה הם מעדיפים מעסות פרטיות? הגברים הללו באים לבנות שיודעות איך להביא אתכם לאקסטזה, לצלול לתוך הנירוונה, והן ממשיכות להגביר את ההנאה. המעסות היפהפיות של ליווי דיסקרטי לא קשורות לבילוי במועדונים. לכל אחת יש טכניקות עיסוי משלה.

מגוון העיסויים

מגוון העיסויים שהבחורות מציעות כולל עיסוי טנטרי, לספורטאים, קלאסי, שוודי, עיסוי עם שמנים, עיסוי גוף ועיסוי אירוטי, מסאג’ תאילנדי וכדומה. אפילו נשות ליווי דיסקרטי העילית לא יכולות לספק כל כך הרבה הנאה לגברים כמו המעסות בקליניקות. המקצועניות הללו יודעות הרבה על רגיעה. אחרי סשן עם מעסה אתם תרגישו כאילו עברתם «ריסט», תרגישו מחודשים וחופשיים ממחשבות לא נעימות. התכניות האירוטיות נבחרות לפי הטעם של החבר. ניתן לקבל עיסוי לא יקר כשמגיעים לבחורה ומקבלים רגיעה בבית של המאסטרית. אחרי שהתעייפתם מחיפוש בחורות ברחוב או ליווי דיסקרטי ואתם רוצים לקבל עיסוי אירוטי טוב, הבנות המקסימות מזמינות אתכם להסתכל בקטלוג שבאתרים ברשת! בחרו את הפצצה שאתם רוצים, ואתם לא תטעו. כל הנשים הללו מקצועיות.

בילוי אינטימי או הזמנות לבית – מה לבחור

אלו הם שני קונספטים שונים. עיסוי אירוטי לא קשור למתן שירותים חושניים, ודוגמניות ליווי דיסקרטי כן עושות זאת. אתם מוזמנים לבקר מעסה או להזמין אותה אליכם הביתה. בחרו כל תכנית מרגיעה שתרצו. הרבה מהמעסות מקבלות בביתן. באווירה הביתית אצלן אתם תצללו לעולם של הנאה ללא רגיעה – בהתאם לבחורה ולפינוקים שבחרתם.

ליווי דיסקרטי לפי הזמנה

כולן סקסיות מאוד ויביאו אתכם לאורגזמה עוצמתית. אם אתם רוצים תשוקה מטריפה או, לחילופין – רגיעה, מומלץ שתיפגשו עם הנשים המקסימות או שתזמינו ליווי דיסקרטי הביתה. חלקן ביסקסואליות, וגבר שחולם על צפייה בשתי בחורות לוהטות, יכול לבחור בשתיים. הלילה יהיה מדהים: אתם תלמדו שפינוק שונה לגמרי מתנועות גוף מונוטוניות שרוב הזוגות הנשויים חווים. הנשים הלוהטות עושות אהבה בצורה מקצועית, והן אוהבות את מה שהן עושות! אם הגבר מסופק, כמעט תמיד הוא יחזור אליה שוב.