סקס דירה

4 וריאציות מדהימות לתנוחה שפשוט חובה לנסות!

לכולם יש תנוחות מין האהובות עליהם, אבל אם נסתכל על שלושת המקומות הראשונים אפשר לראות שהקלאסית היא אחת מהן, לצד סקס דירה ודוגי והמיסיונרית. זו תנוחה כיפית שנותנת לאישה הזדמנות לשלוט, אבל גם תנוחה זו יכולה להתחיל לשעמם. אם אתה אוהד של תנוחת הקלאסית — זה הבלוג בשבילך. אנו נדריך אותך למה תנוחה זו היא אחת המועדפות שלנו ונציע לך שש וריאציות שונות אליה כדי להבטיח שלא תשתעמם בחדר השינה או סקס דירה יחד עם בת זוג.

התנוחה הקלאסית

הבחורה-למעלה, היא תנוחה קלאסית מסיבה מסוימת. זה נותן לאישה שליטה מוחלטת בעוד הגבר נשכב אחורה ונהנה המופע. היא קובעת את הקצב, בוחרת מתי להתפרע ומתי לגרות ולשגע את בן זוגה. התנוחה הקלאסית היא פנטסטית, במיוחד אם אתם רוצים ליהנות מתנוחה אינטימית יותר. אתה נמצא פנים אל פנים עם השותפה שלך, והיא רואה כל תגובה על הפנים שלך. בשביל ביקור במקומות כמו סקס דירה זה אידיאלי לנשיקות חושניות איטיות ובאמת מנמיך קצב במין.

הסרטן

הסרטן, המכונה לפעמים «סיבוב הג’ויסטיק», אבל יש להבהיר כי מדובר בתנוחה מעולה בה הבחורה נמצאת מעל בכל סקס דירה. היא אידיאלית עבור אנשים עם בעיות ברכיים, בין אם מדובר בחוסר כוח סיבולת להשאר למעלה או פשוט בברכיים פגועות שהופכות כריעה לבלתי אפשרית. זה מאפשר לשותפה שלך להקל על עצמה מעט ולהשען אחורה, מבלי להפוך את זה לפחות מהנה. למעשה, אתה תהיה בעמדה המושלמת לדחוף ולפגוע בנקודת הג’י שלה! אפשר גם לשלוח יד לגרות את הדגדגן שלה, מה שיכול להוביל לאורגזמה חזקה!

הרוכב

אם אתה נסחף בחדירה בעוד השותפה שלך מעליך, תנוחת הרוכבת היא הפתרון המושלם. היא תתן לך מחזה נהדר ולה שליטה, אך גם תקשה עליך לחדור חזק או עמוק בזמן ביקור בקליניקה פרטית או סקס דירה מפוארת. זה אומר שבת הזוג שלך יכולה להירגע קצת. היא מקבלת שליטה רבה מאי פעם, אז אתה לגמרי נתון לחסדיה. ידיך חופשיות לתמוך בה או לשחק עם הגוף שלה כפי שאתה רואה לנכון.

סקס דירה וכל התנוחות

סקס לא מרוכז כולו בחדירה עמוקה ותנועה קבועה פנימה והחוצה. לפעמים, אתה תגלה שרכיבה על הזין יכולה לספק את הגירוי המתאים לשניכם, והמיקום בפישוק הצדדי מאפשר זאת. קל יותר לחדור עמוק בתנוחה זו, אבל תהנה הרבה יותר מלתת לה לקפוץ ולהסתובב על הזין שלך בספא דיסקרטי או סקס דירה פרטית. היא תרגיש חופשיה לתת לעצמה להתפרע, בלי הרבה סיכון לך. זו תנוחה כיפית שמתבלת את העניינים.