סקס בקריות

בילויים אינטימיים למבוגרים

וידויים אנונימיים של אנשים בגילאים 20 עד 60 מגלים שלאישה פעילה מינית מודרנית יש 3-5 פרטנרים של סקס בקריות במהלך חייה. גברים טוענים שהמספר הממוצע שלהם לפרטנריות הוא 7-10. כמובן, אף אחד לא בדק את הדיוק של התשובות. הקונספט של «המספר הממוצע של פרטנרים למין» לא באמת קיים. למשל, הבנות שאפשר בקלות להכיר באינטרנט יצאו לדייטים עם אותה כמות של גברים שאישה «ממוצעת» יוצאת איתם במהלך חייה. עם זאת, הן לא קוראות לזה «מערכת יחסים או סקס בקריות». הן לא בוגדות באף אחד. הן מספקות רגיעה והנאה למי שצריך את זה. בהחלט, המעסות הטובות ביותר מנהלות מערכות יחסים חושניות עם כל סוגי הגברים, בעוד שאישה הינדית מוערכת, למשל, אמא לשמונה-תשעה ילדים, מכירה רק גבר אחד, את בעלה.

החלפת הפרטנר או בגידה

החלפת פרטנר לפינוק לא תמיד משמעה בגידה. כשמערכת יחסים מסתיימת, גבר יכול לבקר בחורה דיסקרטית ופרטית לחולטין. ההפסקה מחיי הרומנטיקה האישיים נותנת לו זמן לחשוב על איזו אישה הוא צריך ולמה. בגידה היא לחיות עם הפרטנרית ולנהל רומן עם אחרת. כשגבר בוגד, הוא לא מחליף את החברה (או האישה), אלא תמיד משקר לה על סקס בקריות. הוא משקר גם לבחורה השנייה, למאהבת, שהוא יתגרש. אין שום דבר משותף לדייט עם בחורה ולבגידה. הגברים לא מנהלים רומן עם הנשים הללו: הם רק מספקים את היצרים החושניים שלהם.

בגידה ומספר פרטנרים לסקס

אם אתם מתייחסים לבגידה כניהול רומן עם מישהי אחרת, זה אומר שאפילו מאהבת אחת היא בגידה. הנשים הסקסיות לא משקרות ולא בוגדות באף אחד. גברים נשואים, שצריכים סקס בקריות ועזרה חושנית או תמיכה יוצאים לדייטים עם הבנות ולא בוגדים בפרטנריות. הרבה גברים יוצאים לדייט עם נערות לוהטות על מנת לקבל עצה בשביל להציל את המשפחה.

סקס בקריות והסביבה

כשאתם ביחד עם הבחורה סקסית אמיתית שגם היא מחפשת סקס בקריות, אתם יכולים לגעת בצוואר שלה ובקו הכתפיים, לרדת למטה אל הבטן, הגב והישבן. אתם יכולים לגעת בצד הפנימי של הירכיים, כפות הרגלים והאצבעות. היא תודה לכם באמצעות חיבוק מלא תשוקה. התנסו בליטוף ונקישות באצבעות, המציאו מהלכים חדשים אם אתם לקבל סקס בקריות. הפתיעו ותהיו מופתעים. לטפו כל סנטימטר בגוף של הבחורה. סטירה רכה בלתי צפויה יכולה להפתיע את הבחורה, ולאחר מכן גל ההנאה יציף את הגוף.