נערת ליווי בקריות

מחשבות על האורגזמה הגברית

כשאנחנו חושבים מי שעלול לזייף אורגזמה, אנו נוטים לחשוב על נערת ליווי בקריות. רובנו נזכרים בסצינה הזו בסרט «כשהארי פגש את סאלי», בה סאלי מזייפת אורגזמה במסעדה כדי להבהיר נקודה שנשים מזייפות יותר. אבל גברים גם מזייפים, ומסיבה כלשהי אנחנו לא לוקחים אותם בחשבון. למה מתעלמים מכך? אנשים נוטים להזמין נערת ליווי בקריות ולהניח שזה קל יותר לגברים לגמור איתה ביחד. זה לא תמיד כך. למעשה, מספר גדול של גברים צריך להתמודד עם בעיות מיניות כמו שפיכה מוקדמת, אין אונות, או שפיכה מתעכבת … אם לנקוב רק בכמה מהן. זה יכול לדחוף מאוד לגברים לזייף אורגזמות, במיוחד כשהשותפה שלהם לא כל כך מבינה בבעיות אלה. הם אולי לא יודעים איך להתמודד איתן, או עלולים להרגיש שזה משהו שהם עושים לא בסדר. אם גבר מזייף עם נערת ליווי בקריות, זה מוריד ממנו את הלחץ להסביר בעיות פוטנציאליות אלה.

גברים גם מזייפים אורגזמות

השורה התחתונה היא שגם גברים שמזמינים נערת ליווי בקריות באופן קבוע, מזייפים אורגזמות. למעשה, מחקר מאוניברסיטת קנזס הציע כי אחד מכל ארבעה גברים זייפו אותה במהלך קיום יחסי מין. ובכל זאת, אנשים נדהמים מהמידע הזה. הם רוצים לדעת איך גברים מצליחים לזייף את זה, כשאת האורגזמה הגברית רואים בבירור. קונדומים עוזרים להסתיר, וכל מה שצריך לעשות זה לחדור קשה ולגנוח חזק. הקונדום מסיים בפח בכל מקרה, אז בת הזוג או נערת ליווי בקריות לא יודעת שלא גמרת. הבעיה היא שאנשים נוטים יותר לזייף במקום להודות שהם לא נהנים מהמין, או שהוא פשוט לא עושה את זה בשבילם. האם זה באמת כל כך קשה לדבר עם השותף שלך על סקס?

נערת ליווי בקריות לא מזייפות

הודיתי בעבר שזייפתי אורגזמות בזמנו. הסיבות משתנות כל הזמן, אבל לעתים קרובות זה קרה בגלל שאני מתקשה לדבר עם השותפה שלי באותו זמן על מה שאני רוצה במיטה. זוהי סיבה נפוצה לזייף אורגזמות עם נערת ליווי בקריות, אבל אנשים עדיין בהלם כששומעים שגם גברים מזייפים. למה? למה אנחנו מופתעים מזה? האם אי פעם זייפת אותה?